Co roku, w czas karnawału, gimnazjaliści naszej szkoły przeżywają swój pierwszy, prawdziwy bal. W tym roku nie mogło być inaczej.  W dniu 4 lutego 2017 uczniowie klas trzecich uczynili zadość tradycji. Bal rozpoczął się  staropolskim tańcem -  polonezem przygotowanym pod kierunkiem Pani Ewy Ignaczak. Chłopcy w garniturach, dziewczęta w długich spódnicach i białych bluzkach, wszyscy prezentowali się uroczyście i dojrzale. Nikt nie pomylił kroków, nikt nie zapomniał układu. Stres był, ale pozytywny, mobilizujący, bo każdemu zależało, aby było pięknie i elegancko. I tak było.

Bal uświetnili swoją obecnością: Dyrekcja ZSPiGP Pani Renata Nowicka i Pani Anna Truskowska, Sekretarz Gminy Pani Zenona Romankiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Krakowska, nauczyciele, rodzice. Zaproszeni goście skierowali w kierunku gimnazjalistów wiele ciepłych, miłych słów, życząc miłej, dobrej zabawy, ale i odpowiedzialnych, właściwych wyborów życiowych, przed którymi wkrótce staną trzecioklasiści. 

Zabawa trwała do godziny 1.00. Wszyscy bawili się wspaniale. Dziś bal jest już przeszłością, ale pozostały wspomnienia, zdjęcia i wdzięczność. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji balu:  Pani Dyrektor, Wychowawcom i Rodzicom. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Marleny i Andrzeja Jakubczaków za nieodpłatne udekorowanie sali i stworzenie niepowtarzalnego klimatu dla naszego balu. 

Zdjęcia z balu można obejrzeć tutaj.

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
19 Maja 2019
Międzynarodowy Dzień Pamięci
Zmarłych na AIDS
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj,
Pękosław, Piotr, Potencjana

Do końca roku zostało 227 dni.
Zodiak: Byk

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content