Gmina Buczek wraz z Krajową Radą Izb Rolniczych w Warszawie organizuje półkolonie letnie. Uczestnikami półkolonii mogą zostać dzieci i młodzież w wieku do 16 lat z terenu gminy. Wypoczynek zorganizowany będzie w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku w terminie od 16 do 25 lipca 2018 r. (10 dni kalendarzowych wraz z sobotą i niedzielą). Uczestnikami są dzieci rodziców, którzy opłacają składkę w KRUS (wymagane zaświadczenie) lub ZUS. Z uwagi na dofinansowanie przez Krajową Radę Izb Rolniczych w Warszawie, koszt uczestnictwa dzieci, których rodzice opłacają  ubezpieczenie w  KRUS wynosi 50 zł, a dla pozostałych 100 zł. Jednocześnie informujemy, że liczba dzieci z KRUS musi być równa liczbie dzieci z ZUS.

Na dzieci czeka wiele gier, zabaw, wycieczek i atrakcji m.in. kajaki, wyjazdy do kina i na basen oraz kręgielnia.

Zapisy w Urzędzie Gminy w Buczku do 11.07.2018 r. pok. Nr 24,  tel. 43 677 44 96

Dzisiaj jest: Sobota
27 Kwietnia 2024