W piątek 21 grudnia rodzice, wychowawca kl. IV b Włodzimierz Czech i katechetka Krystyna Czech zorganizowali wigilię klasową. Dzieci przedstawiły jasełka, zaśpiewały kolędy i wręczyły przygotowane wcześniej przez siebie prezenty dla rodziców. Po życzeniach złożonych przez wychowawcę i panią wicedyrektor Annę Truskowską, dzieci i rodzice łamiąc się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia.

Rodzice przygotowali wspaniałe posiłki, które poźniej wszyscy spożywali ze smakiem. Naszą uroczystość swoją obecnością uświetnili wspomniana już wcześniej pani wicedyrektor Anna Truskowska i Iwona Ignaczak – wychowawczyni w klasach 0 – III. Spotkanie bardzo się wszystkim podobało do tego stopnia, że już z niecierpliwością czekają na następne.

23 Stycznia 2019
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens,