Od września autobusy szkolne będą kursować na dwóch trasach:
I - Pieńki, Brodnia, Piaskowice, Gucin, Grzeszyn, Sowińce, Malenia, Wola Bachorska, Bachorzyn, Buczek
II - Wola Buczkowska, Szadek, Luciejów, Kowalew, Petronelów, Józefatów, Bachorzyn, Buczek.
Rano autobusy będą rozpoczynać swoje trasy o godzinie 7.20. Odjazdy po zakończonych lekcjach o 14.40