Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczniom oraz rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że na święto Wszystkich Świętych SU mógł zająć się wykonaniem 9 nowych wiązanek na groby nieznanych żołnierzy, księdza proboszcza J. Ciesielczyka i nauczycielki J. Nowackiej. Z funduszy SU Szkoły Podstawowej  zostało zakupionych 9 podkładów pod wieńce. Nowe kwiaty przynosili uczniowie, natomiast skomponowała je Pani Beata Wilk z kwiaciarni w Buczku.

Serdecznie dziękujemy dzieciom z nauczania wczesnoszkolnego, a w szczególności uczniom klasy II b, którzy przynieśli najwięcej kwiatów (nawet do chwili obecnej przynoszą pojedyncze kwiaty). Na pewno zostaną wykorzystane w przyszłym roku.

Dzisiaj jest: Niedziela
24 Marca 2019