W dniu 09 marca 2013r, w Buczku odbyło się otwarte seminarium pod nazwą ''Wojewódzka Integracja Sportowa dla Dzieci i Młodzieży" Organizatorem przedsięwzięcia jest Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki, które zaplanowało kilka podobnych seminariów na terenie województwa łódzkiego. Chcemy w ten sposób zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego spędzania czasu. Zajęcia  prowadził Sebastian Dąbrowski wybitny specjalista w dziedzinie Muay Thai, który szkolił swoje umiejętności w Tajlandii. Sebastian zaprezentował przekrój podstawowego treningu Muay Thai, na którym opierają się zawodnicy z Tajlandii.Udział w seminarium wzieło około 40 uczestników z Buczku, Łasku, Kolumny, Dobronia i Zduńskiej Woli. Już w kwietniu organizujemy ,,Festiwal Mieszanych Sztuk Walki'', który odbędzie się w Dobroniu.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zapraszamy !!!

Dzisiaj jest: Niedziela
28 Kwietnia 2024