W dniu 03.10.2013 r. Wójt Gminy Buczek Bronisław Węglewski  podpisał umowę na dofinansowanie zadania: Ekopracownia przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Buczku do kwoty 36.678 zł.  W ramach zadania pracownia wyposażona zostanie  pod kątem technicznym poprzez zakup stolików, krzeseł, tablic szkolnych, stojaków i wieszaków do map, szafek, biurka jak i pod kątem pomocy dydaktycznych, sprzętu audio video, komputerowego, fotograficznego i urządzeń wielofunkcyjnych. Dofinansowanie pochodzi z WFOŚiGW w Łodzi i zostało przyznane po rozstrzygnięciu konkursu pn. Moja wymarzona ekopracownia. Odpowiednio wyposażona Ekopracownia przyczyni się z pewnością do pogłębienia świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej.

Dzisiaj jest: Czwartek
2 Maja 2024