21 listopada dzieci z klas 0-III SP w Buczku wzięły udział w uroczystym "Pożegnaniu Jesieni 2014". Po powitaniu Pani Jesieni, każda klasa prezentowała wiersz, piosenkę oraz pracę plastyczną jako podziękowanie za jesienne dary. Dzieci wykazały się też dużą znajomością tajników przyrody podczas rozwiązywania zadań konkursowych: "Rozpoznaj, jakie to drzewo?", "Zgadnij, jaki to owoc lub warzywo?", oraz rozwiązywania zagadek. Wiele emocji dostarczyły wybory MISS JESIENI i JESIENNEGO PANA. Pani Jesień podziwiała i nagradzała prezentowane kreacje - a wybór był bardzo trudny!

Na zakończenie wizyty, Pani Jesień wręczyła upominki, jabłuszka i dyplomy dla każdej klasy oraz podziękowała wychowawcom za przygotowanie dzieci. Obiecała, że wróci za rok ... :-)

Dzisiaj jest: Niedziela
28 Kwietnia 2024