Dnia 8 marca 2016 r. z okazji święta kobiet i mężczyzn po raz kolejny w naszej szkole odbyły się wybory miss i mistera szkoły podstawowej, które zorganizował samorząd uczniowski szkoły podstawowej. Udział w wyborach brały najładniejsze dziewczynki i najprzystojniejsi chłopcy z naszej szkoły. Poszczególne klasy zgłaszały swoje kandydatki i swoich kandydatów, następnie przeprowadzono klasowe wybory. Z każdej klasy wybrano jedną kandydatkę i jednego kandydata, którzy rywalizowali potem o najwyższy tytuł.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych; kl. 0 – III oraz IV – VI. W kl. 0 – III bezkonkurencyjna okazała się zeszłoroczna Miss – Zuzanna Niewulska, zaś w kl. IV – VI Klaudia Pawłowska. Natomiast Franciszek Lipiński został zdobywcą tytułu Mistera kl. 0 -III, a Szymon Newil otrzymał miano Mistera w kl. starszych IV – VI. Wszystkim zdobywcom tytułów wręczono piękne kubki, ołówki i inne drobne upominki. Nagrody zostały ufundowane przez samorząd uczniowski szkoły podstawowej.

Aktualności


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adalbert, Gerard, Gerarda, Gerhard,
Helena, Jerzy, Wojciech

Do końca roku zostało 253 dni.
Zodiak: Byk

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content