Na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu fotograficznego "Buczek Wiosną". W klasach IV - VI szkoły podstawowej pierwsze miejsce zdobyła Natalia Nieborak z klasy VI a, drugie miejsce przypadło Magdalenie Jarosławskiej z klasy VI a, a trzecie Łukaszowi Kubikowi z klasy VI b. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, natomiast Zuzanna Niewulska, Justyna Rutkowska, Kinga Płuciennik, Wiktoria Jędryka, Magdalena Izydorczyk i Natalia Sowiak, dyplomy za udział. W gimnazjum pierwsze miejsce zasłużenie uzyskała Maria Sobczak z klasy II a, a drugie Wiktoria Gąsiorowska z klasy II a. Dziękujemy za zaangażowanie i udział.

ZAPRASZAMY!

Zapraszamy klasy IV - VI szkoły podstawowej i klasy I - III gimnazjum do udziału w ostatniej edycji konkursu fotograficznego "BUCZEK LATEM". Do 15 września należy składać prace (3 zdjęcia w formacie min. 10x15) do p. Ewy Hyszko lub p. Anny Załęckiej.

Szkolne koło LOP

18 Lipca 2018