W Moszczenicy rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w tenisie  stołowym (do lat 13). Podwójną mistrzynią tych zawodów została niespełna 12-letnia Wiktoria Wróbel  (uczennica szkoły podstawowej z Buczku). Wychowanka trenera Longina Wróbla (tata Wiktorii) w finale gry pojedynczej ograla 3:0 Julię Skwarek (GUKS Prosna Wieruszów), a drugi złoty medal wywalczyła w grze podwójnej. Para Wróbel-Skwarek w finale wygrała 3:1 z młodziczkami z województwa świętokrzyskiego: Klaudia Znojek-Magdalena Ciosek (obie LUKS Radość Porzecze).

Srebro w Białymstoku

Wiktoria Wróbel  już po raz dziewiąty stanęła na podium krajowych zawodów z cyklu Grand Prix Polski (w tym pięciokrotnie na najwyższym). Tym razem podczas GPP młodziczek, który rozegrano w Białymstoku, była wychowanka LTSR Buczek  zajęła drugie miejsce.

Brąz w seniorkach

Również w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa Województwa Seniorek. Wiktoria Wróbel, która niespodziewanie zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej, została najmłodszą w historii medalistką mistrzostw wojewodztwa łódzkiego w tej kategorii wiekowej. Wiktoria pokonała zawodniczki znacznie starsze i grające w pierwszej lidze.