Dnia 14 czerwca 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego "Champion of vocabulary" dla uczniów klas III szkoły podstawowej. Konkurs miał na celu utrwalenie słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych omawianych na lekcjach języka angielskiego w klasie trzeciej. Piętnaścioro uczniów i uczennic zgłosiło swój udział w konkursie. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z zadań zamkniętych i otwartych sprawdzających między innymi umiejętność rozumienia ze słuchu czy rozumienie tekstu czytanego. Uczniowie zaprezentowali wysoki i wyrównany poziom wiedzy.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce - Zofia Sobczak kl. IIIa

II  miejsce - Mieszko Bachor kl. IIIa

III miejsce  - Bartłomiej Czech kl. IIIb

Wyróżnienia  otrzymali: Hubert Szadkowski kl. IIIa;  Krzysztof  Ziębaczewski kl. IIIb;  Filip Rzepa kl. IIIa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez dyrektora szkoły.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,