3 września uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Buczku przywitali kolejny rok szkolny. W tym uroczystym dniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz licznie przybyli rodzice. Akademia rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i uroczystego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor Renata Nowicka, która skierowała okolicznościowe przemówienie do zebranych i szczególnie ciepło przywitała uczniów klasy pierwszej. Po oficjalnym powitaniu rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy trzeciej i czwartej szkoły podstawowej, którzy przypomnieli między innymi okoliczności wybuchu II wojny światowej. Przedstawienie nawiązywało także do minionych wakacji  i rozpoczynającej się intensywnej nauki w szkole.

W nowym roku szkolnym życzymy uczniom,  nauczycielom i rodzicom wielu sukcesów i satysfakcji.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,