Na przełomie października i listopada Szkoła Podstawowa  w Buczku była gospodarzem zarówno Mistrzostw Powiatu Łaskiego, jak i półfinałów  oraz  w dniu 6.11.2018 r. finałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym dziewcząt w cyklu zawodów „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”. W tych zawodach biorą udział uczniowie starszych klas szkół podstawowych i gimnazjów. Szkołę Podstawową w Buczku reprezentowały: Marta Holak, Zuzanna Niciak i Aleksandra Jaszczak. Uczennice ze Szkoły Podstawowej Buczku, nie przegrały we wszystkich cyklach rozgrywek żadnego meczu i zajmując I miejsce w finale wojewódzkim  z kompletem punktów zakwalifikowały się do Mistrzostw Polski. Zawodniczkom życzymy powtórzenia sukcesów na stołach tenisowych zawodów ogólnopolskich!

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,