30 września opiekunki Samorządu Uczniowskiego pani Marta Bara-Błońska i pani Aneta Kociołek zorganizowały konkurs na MISTERA SZKOŁY PODSTAWOWEJ. W tym dniu swoje święto obchodzili wszyscy chłopcy. Oprócz tradycyjnych życzeń dziewczyny dokonały wyboru na MISTERA SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Wybory zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: klasy 0-III i IV-VI. Uczennice wybrały jednego chłopca z każdej klasy , który według nich zasługiwał na miano Mistera. Wśród reprezentantów z klas, którzy weszli do ścisłego finału wybrano jednego zwycięzcę z każdej kategorii wiekowej. W klasach młodszych I miejsce zajął Wiktor Biskupski, a w klasach starszych Kacper Tyluś. Wszyscy kandydaci otrzymali upominki, natomiast zwycięzcy pamiątkowe kubki i kotyliony.

Kategoria 1

klasy I-III