Tenisistki i tenisiści LTSR Buczek znakomicie rozpoczęli sezon 2016/17. W pierwszym wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym ( WTK) młodziczek do lat 13  rozegranym w Moszczenicy, świetnie zagrała 12-letnia Marta Holak, która zajęła drugie miejsce i uzyskała awans do I Grand Prix Polski (GPP) młodziczek. Razem z Martą do Jarosławia (podkarpackie) pojedzie również 10-letnia Wiktoria Wróbel i 12-letnia Zuzanna Niciak, które mają zapewniony udział z tzw. „listy krajowej” (pierwsza 16-tka z krajowego rankingu).

 

Także w Moszczenicy rozegrano I WTK kadetek (do lat 15). Tutaj ogromną niespodziankę sprawiła Wiktoria Wróbel, która pokonała wszystkie znacznie starsze rywalki i zajęła pierwsze miejsce oraz prawo gry w I GPP kadetek w Krakowie.

Z kolei w Rawie Mazowieckiej rozegrani I WTK juniorów i juniorek (do lat 18). Drugie miejsce przypadło 16-letniemu Michałowi Oraczowi, który również zapewnił sobie prawo gry w I GPP juniorów. W Rawie Mazowieckiej znakomicie zagrała Wiktoria Wróbel, która grając o trzy kategorie wyżej zajęła piąte miejsce. Marta Holak została sklasyfikowana na miejscach 9-12, a Zuzanna Niciak 13-16.

Warto również nadmienić,że w I GPP żaczek (do lat 11), który zostanie rozegrany w Lidzbarku Warmińskim, z pierwszym numerem będzie rozstawiona nasza Wiktoria Wróbel.

Już w najbliższą sobotę rozpoczynają się rozgrywki o mistrzostwo II ligi kobiet i mężczyzn.

 

Drużyna męska LTSR Buczek rozegra swój mecz u siebie z LKS Biała Rawska (sala ZSPiGP w Buczku, sobota o godz. 10.00). Dziewczyny pierwszy mecz zagrają na wyjeździe, ale już w najbliższą niedzielę o godz. 16.00 zagrają we własnej sali z MKS Jedynka Łódź.

Aktualności


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

Losy absolwentów

Do pobrania

Nasze zdjęcia

Content