6 czerwca 2014 r. dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Buczku zaprosiły rodziców na uroczystą akademię z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Przed licznie przybyłymi gośćmi recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na flażolecie, a także przedstawiły scenkę teatralną  pt. „O Żabce, która mamy nie słuchała”. Rodzice otrzymali wykonane przez dzieci kolorowe upominki, a dzieci słodki poczęstunek i NIESPODZIANKĘ…od rodziców. Okazało się, że nie tylko dzieci przejawiają talenty aktorskie! Rodzice z okazji Dnia Dziecka przygotowali przedstawienie teatralne - baśń pt. „Kopciuszek”. W tajemnicy przed dziećmi uczyli się roli, odbywali próby, projektowali scenografię, kostiumy… i warto było! Dzieci były zachwycone i z dumą patrzyły na swoich rodziców - aktorów! Brawo!

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,